Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Előrehozott angol érettségi...

Előrehozott angol érettségi tapasztalatok?

Figyelt kérdés

10-es vagyok jelenleg és azon gondolkozom, hogy előrehozatom az érettségit. Az osztályban még pár ember is előrehozatja, szóval gondoltam egy próbát nekem is megér. Jegyeim alapján jelenleg 5,00 vagyok, de ez nem feltétlen jelent biztos sikert. Nektek milyen tapasztalataitok vannak, mennyire bonyolult a kozépfokú?


16/F


2015. jan. 28. 15:01
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem 91% lett szerintem nem nehéz.
2015. jan. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Értem, te mikor csináltad egyébként, melyik évben?
2015. jan. 28. 15:14
 3/10 A kérdező kommentje:
És hogyan ment, milyen folyamat volt?
2015. jan. 28. 15:14
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem középfokú, középszintű. Ne az itt válaszolók tapasztalatait kérdezd, mert nekik se a nyelvtudásuk, se a tanáruk igényszintje nem egyezik meg a tieddel. "Egy próbát megér": nem lehet összevissza próbálgatni, újra érettségizni a bizonyítvány megszerzéséig csak emelt szinten lehet. Egyetlen ember véleményére érdemes hallgatnod, és az a tanárod.
2015. jan. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Érettségi feladatsorok a neten megtalálhatók. A szóbeli vizsga leírása is. [link]

[link]

2015. jan. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
11. De az 1. a nulladik év volt, és már egy éve megvolt a középszintű nyelvvizsga, de negyediknek igaza van.
2015. jan. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
4-ik, komoly szándékom van ez irányba, talán az írásomból nem ez jott le. Egyébként igen, a tanáromat kérdezném, csak már 3 hete nem láttam lassan.. Sajnos
2015. jan. 28. 15:20
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát várnék még egy évet vele -
2015. jan. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Még túl korai lenne tizedikben

Inkább menj faktra aztán jövőre menj

2015. jan. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Az interneten megtalálod az előző évi érettségiket. Töltsd le az újakat (ne a 2005-ösöktől kezd hanem a 2014-től). Majd nyomtasd ki és csinálj meg néhányat pontosan annyi idő alatt amennyi időd lenne rá érettségin, majd megoldókulccsal ellenőrizd magad. Ezután kapsz egy képet, hogy nagyjából milyen szinten állsz. Eldöntöd, hogy ez jó vagy nem jó neked, és ez alapján döntsd el, hogy érettségizel-e és az angoltanárod véleményét is kérd ki!

Továbbá ne feledd, hogy ezen már a továbbtanulásod is múlik.

Sok sikert! :)

2015. jan. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!