Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » DLSB-ben milyen a spanyol...

DLSB-ben milyen a spanyol oktatás minősége? Meglehet tanulni spanyolul?

Figyelt kérdés

#spanyol #DLSB #spanyol nyelv #Balatonalmádi Kéttanyelvű Gimnázium
2015. febr. 8. 15:25
 1/10 anonim ***** válasza:

A tanárnő nagyon aranyos, nagyon kedves és nagyon vajszívű. Magyarul ha téged érdekel a spanyol nyelv és a kultúra, és keményen tanulsz önszorgalomból, akkor ő segíteni fog és a spanyol középfok biztosan sikerülni fog, az angol emelt mellett.

Ha viszont olyan lusta disznó vagy, mint én voltam, akkor lehet, hogy csak annyi marad meg a három év spanyol tanulásból, hogy Me quiero comprar un botella de cerveza!

Szerintem legjobban egyébként a németet éri meg választani.

2015. febr. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Van francia is?
2015. febr. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%
Nincs. Angol az alap ugye és választható mellé spanyol, olasz, német és kellő jelentkező esetén orosz. Ha franciát szeretnél tanulni, akkor a Vetési Albert Gimnázium francia tagozatát tudom ajánlani.
2015. febr. 9. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm...azert kérdeztem mert oda megyek most továbbtanulni es nem tudtuk milyen nyelvet válasszunk, de végül németet irtunk.... köszönöm
2015. febr. 10. 16:18
 5/10 anonim válasza:

Szerintem jól tetted nagyon, hogy németet választottál... Azok a spanyolosok akikkel én jóban vagyok (én is oda járok :)) majdnem mind szidják a spanyol-oktatást...

Én nem vagyok spanyolos, de konkrétan bujkálok a nő elől ha szembejön a folyosón... :D

Én olaszos vagyok, szerintem nagyon jó. A német is az.

2015. ápr. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"Én nem vagyok spanyolos, de konkrétan bujkálok a nő elől ha szembejön a folyosón... :D"


Miért? Egy aranyos, kedves néni, csak egyszerűen nem elég szigorú.

2015. ápr. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Nem, nem az...

Első pár hónapban nekem is nagyon szimpatikus volt, de nem minden ember olyan belül mint amilyennek külsőleg tűnik... :) Ha jobban megismernéd érted mi(k)re gondolok.

Ezt személyes tapasztalatból mondom: nekem nincs hozzá túl sok közöm, mivel spanyolos szerencsére nem vagyok, de így is keresztbe tett már nekem egyszer-kétszer, ok nélkül.

2015. ápr. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, én három évig jártam hozzá, igaz spanyolul lósz.rt nem tudok, de magával a nénivel soha semmi bajom nem volt. Viszont Miss dagadt tehén amciv tanárnőnkre még így, hat év után is képes vagyok undorral gondolni és nem a súlya miatt.
2015. ápr. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Neveda elég megosztó... :) Nekem személy szerint egyik kedvenc tanárom, de ebben benne lehet az is, hogy én azok közé a szerencsések közé tartozom, akiket kedvel.. Ha "jóban vagy vele", akkor még fel is tud dobni a stílusa egy baromiunalmas nap közben. Viszont ha a maga stílusában oltogatna engem is, akkor lehet én sem bírnám különösebben. Néhány csoporttársam már szinte fél bemenni az óráira :D

Amúgy azt hiszem terhes, szóval - talán csak ideiglenesen, de - egy időre el fog menni.

2015. ápr. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
lel. olyan :DDD
2016. aug. 27. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!