Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Kérdezhetnék egy jó angolostól...

Kérdezhetnék egy jó angolostól? Helyes ez a szöveg? Szerintem nem igazán?! (? )

Figyelt kérdés

Hi! Congratulations!

How do you feel, how you could identify with the character Stella Gibson? There are some properties that are the same?

I read an article that you like to be alone. 'Lone rider'. This is indeed true or a lie?

Do you like the classical music?

I really like you.



2015. febr. 9. 19:47
 1/4 anonim válasza:

Az biztos,hogy így ahogy van nem helyes. Kérdőmondatok szórendje rendre rossz. Nem biztos,hogy minden hibád észrevettem,de szerintem így helyes:


Hi! Congratulations!

How do you feel, how could you identify with the character Stella Gibson? Are there any properties that are the same?

I read an article that you like to be alone. 'Lone rider'. Is this indeed true or a lie?

Do you like the classical music?

I really like you

2015. febr. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Na ezt valahogy gondoltam, hogy a szórenddel bajban vagyok. Angolul kezdtem el tanulni, magamtól. Szókinccsel elég jól haladok, viszont a nyelvtannal van gondom. Annyit még kérdezhetnék, ha esetleg tanultál németet, hogy valamennyiben hasonlít az angol és a német nyelvtan?
2015. febr. 9. 20:37
 3/4 anonim ***** válasza:

A német nyelvtanra gyakorlatilag semmiben nem hasonlít az angol, mint pl. a latin nyelvek egymásra.


Hi! Congratulations!

How are you doing?

How could you identify with the character of Stella Gibson? Are there some properties that are similar?

I read an article in which you said you like to be alone the "Lone rider".

Is this true?

Do you like classical music?

I really like you.

2015. febr. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Are there some properties that you share?

I read the article titled the "Lone rider" in which you said you like to be alone the.

Is it true?

2015. febr. 9. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!