Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Francia nyelvből gyakorló...

Francia nyelvből gyakorló (nyelvvizsga) feladatok? Milyen nyelvvizsgák vannak (név szerint) francia nyelvből, akár egynyelvű, akár kétnyelvű?

Figyelt kérdés
Önállóan tanulom a francia nyelvet, és érdekelne, hogy hol találok online nyelvvizsga feladatokat (mintafeladatokat) alap- (és közép)fokig?
2010. febr. 13. 13:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! A BME nyelvvizsga honlapján és az Origó-én biztos, hogy van, én már töltögettem ezekből. Ezek mind kétnyelvűek, tehát fordítani is kell. Középfokból van meg TELC is, de ebből nincs felsőfok, ez egynyelvű, itt is van mintafeladatsor. Ja, meg ha majd felsőfokra mész, akkor DALF, nemzetközileg elismert felsőfok.
2010. febr. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
2011. máj. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!