Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Spanyol idegenforgalmi szakmai...

Spanyol idegenforgalmi szakmai nyelvvizsgát létezik, hogy csak BGF-en lehet tenni?

Figyelt kérdés
Ha valaki tud esetleg más lehetőségről is, annak nagyon örülnék, illetve ha van itt olyan, aki már levizsgázott a BGF-nél, megírná a tapasztalatait? Köszi!

2015. márc. 1. 18:14
 1/2 anonim válasza:
Szia! Én anno angolbol csinaltam BGF-es ifos nyelvvizsgat, most az olaszra keszulok ugyanebbol. En angolbol autodidakta modon, otthon keszultem fel ra fel ev alatt, igaz volt mar kozepfokum belole. Szerintem egyaltalan nem volt veszes, nekem a nyelvtannal mindig is voltak gondjaim, itt azt nem eroltetik annyira. Remelem sikerrel jarunk mindketten!:-)
2015. márc. 2. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy megosztottad a tapasztalataidat! Az angol középfok nekem is megvan, arra gondoltam, hogy abból felsőfokot szeretnék csinálni (szeretek álmodozni... :D). Viszont valahol azt olvastam, hogy a BGF nyelvvizsga nagyon nehéz, és mivel a spanyolt én is teljesen egyedül tanulom, így megijedtem, hogy ha csak ez a nehéz vizsga létezik, hogy fogok átmenni belőle...? Azért reménykedem benne, hogy van más lehetőség is, csak én nem bukkantam még rá. :)
2015. márc. 2. 11:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!