Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan készűljek román felvéte...

Hogyan készűljek román felvételire?

Figyelt kérdés
hetedikes vagyok. már ez a harmadik év hogy egy nyugdijjas tanarnő tanit románból. körűlbelűl mindent elfelejtettem amit eddig tudtam. lassan annál vagyok hogy még azt sem tudom megkérdezni hogy hány éves vagy vagy hogy én hány éves vagyok. ezt nagyon széggyelem, első tanuló létemre. valószinű édesanyám beirat a városlegjobb romántanarnőjéhez de ő csak a legjobb tanulókat fogadja és honaponként tesztet irat a diákjaival és ha nem sikerűl kidobja. én meg félek hogy az első alkalommal azt mondaná nekem hogy többet ne gyere. szeretnek egy kicsit felkeszűlni, szövegeket olvasni.

2015. márc. 3. 11:09
 1/3 anonim válasza:
Hát szerintem sok sok tanulással -)) de a viccet félretéve ha van lehetőséged nézzél sok román TV-t eredetibe és próbálj valakivel beszélgetni .
2015. márc. 4. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Olvass sokat románul. Bármilyen könyvet; válassz valamit, ami tetszik (pl ilyen YA könyveket amik manapság népszerűek a tinik körében, Harry Potter, John Green, tudom is én, rengeteg van lefordítva románra). Vagy újságot, bármit... az a lényeg, hogy románul legyen.
2015. márc. 4. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
koszi:)) megprobalom:D
2015. márc. 5. 10:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!