Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Érdemes fellebbezni? /ECL/

Érdemes fellebbezni? /ECL/

Figyelt kérdés

Februárban voltam ECL nyelvizsgán, Angol B2, és csak a szóbeli lett meg.


Olvasott szövegértés 50 %

Írásbeli kommunikáció 64 %


Összesen 57 %


Őszintén, jobbra számítottam levénél, arra emlékszem hogy túlléphettem a javasolt szavak számát, de azon kívül én jobbnak érzem.


Érdemes fellebbezni ? Valakinek hasonló tapasztalat levél lepontozásával vagy fellebezéssel kapcsolatban ?



2015. márc. 4. 20:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném, hogy megadnák, mivel biztos meg tudják indokolni, hogy miért csak annyi pontot adtak a levélre.
2015. márc. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igazad van, de szerintem igen szubjektív ez a vizsgarész, mármint az értékelése, szemben egy feleletválasztós feladattal(a,b,c) ahol egyértelmű a válasz pl. C
2015. márc. 4. 21:01
 3/6 anonim ***** válasza:
a levélírásnál is megvan, hogy mire adhatnak pontot, nézz meg pl. egy angol érettségi javítási útmutatót, a nyelvvizsgán is van ilyen útmutató ami alapján pontoznak
2015. márc. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Sajnos ebben nem tudok segíteni, de én is februárban voltam, csak én németből és az én levelemet is lehúzták ahhoz képest, mint amire vártam..

A helyedben felhívnám az ügyfélszolgálatukat megkérdezni, hogy mennyire gyakori, hogy ilyen esetekben mégis megadják a nyelvvizsgát, mik a tapasztalatok.. stb.

2015. márc. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

21:11


Igen tudom, de akkor is szubjektivitás, nézőpont stb.. is szerepet játszik, kövezzetek meg ha nem

2015. márc. 4. 21:42
 6/6 anonim ***** válasza:
Menj inkább másik nyelvvizsgaközponthoz legközelebb
2015. márc. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!