Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Melyik az az magyar-angol...

Melyik az az magyar-angol vagy angol-magyar szótár amibe sok példamondat van?

Figyelt kérdés
Azt ajánlotta egy ismerősöm érettségire, és tényleg több segítség lenne, ha példamondatokat is látnék. Tudjátok melyik az?

2015. márc. 7. 09:58
 1/2 anonim ***** válasza:
blabla, de nem 100%-os ,mert sokszor csak egy történet része van ott és olyanokat is belefordítottak a magyar részébe,amelyekről az adott eredeti mondat semmit se árul el.
2015. márc. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem érdekel az angol, csak érettségi kell, ezután németet fogok tanulni és menni a rokonok után, az angol nekem semmire nem kell, csak érettségire, és 4 év alatt 5 tanárunk volt. Volt olyan amelyik mondta az előzőre, hogy amiket csináltunk vele feladatot az egyik sem jó... na hát az oktatás ilyen téren magason van..., alig tud megszólalni valaki angolul és érettségizünk. Ha a levelet jól megírom jó vagyok. Nem sok eset van, hivatalos/baráti azon belül kérés/érdeklődés stb... ilyen kérdések hátha vannak a szótárba is. Kerestem magántanárt de 5ezer/óra, nekem ennyim nincs rá.. Szóbeli tételeket bemagoltam, mint egy verset. Szóval ami eredeti kérdésem volt, szótárt tud valaki? :)
2015. márc. 8. 19:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!