Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Milyen tematika szerint...

Milyen tematika szerint kezdjek el angolt tanulni itthon?

Figyelt kérdés

11 éve tanulok angolt, tényleg hatalmas szókinccsel rendelkezem, csak sajnos "passzív" állapotban vagyok.

Jelenleg B2 es könyvből tanulok az iskolában, szövegértésem B2+ fölött lehet, hallás értés is rendkívül jó, viszont levélírás és beszéddel nem vagyok annyira toppon (oktatás sem valami színvonalas) ezért is elszeretnék kezdeni itthon magamtól felkészülni C1 szintre.


Szókártyás módszert érdemes kipróbálni? Esetleg milyen könyveket ajánlanátok?


az alábbi könyvek vannak birtokomban :

Színes kérdések és válaszok angol nyelvből B2 maxim kiadós ( személy szerint nagyon nem tetszik a nyelvezete, de szókincse az jó)

Let's discuss it! - Társalgási témák angol közép- és felsőfokú nyelvvizsgákra... ezt nagyon szeretem



2015. márc. 8. 13:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Van középfokú ny.vizsgád ?
2019. szept. 28. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Annak a tematikája jó
2019. szept. 28. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!