Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Tudtok online elérthető német...

Tudtok online elérthető német riportokat, műsorokat (mint pl. ilyen hogy környezetvédelemről egy ilyen 20-30 perces, stb. ) amik könnyen érthetők, esetleg van hozzá felirat?

Figyelt kérdés
Viszonylag kezdő, B1-es szinten lévő diákoknak. Filmeket nem nagyon szeretnék, nem különösebben szeretem a filmeket, meg aztán az ilyen környezetvédős, aktuális témák még belsővizsgán jól jönnek. Előre is köszönöm!

2015. márc. 11. 15:25
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem az szokott bejönni, hogy a google translatorral ( [link] a magyar keresett témának próbálom több változatát - szókapcsolatát megkeresni a célnyelven. Javaslom a youtube-ot is, de lehet, nem a legjobb interjúk jönnek ki, kellene célcsoport számára készített weboldalt látogatni. Az a gond, hogy németül nemigazán tudok - de itt a kereseti találatok közt szétnézhetsz:

[link]


Remélem kissé segíthettem, vagy legalább ötletet adtam és hasznos a válaszom.

2015. ápr. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!