Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogy mondják angolul?

Hogy mondják angolul?

Figyelt kérdés

Kedves angolul beszélő honfitársaim, elég vulgáris kérdés, de hogy mondják, hogy fosni, illetve fosás.

Én a to shit oneself találtam rá, de illetve a fosásra is a shit vagy shitty.

De nem hiszem el, hogy az amerikaiknál nincs más szó, ha vulgárisan közlik, hogy hasmenésük van.


2015. márc. 12. 05:10
 1/4 chtt ***** válasza:

nem tudom, mennyire vulgáris, de a hasmenésre én ezt ismertem:


have/get the runs (= having diarrhea)


Megnéztem az Urbanban is, s ez nagyon tetszett:

montezuma's revenge - hogy aztán ugyanazt jelenti-e, mint a hasmars, arról gőzöm sincs, de valljuk meg, tök jól hangzik, hogy Montezuma bosszúja :D

[link]


Aha, ez utóbbinál nem mindegy, hol kell szaladnod. :)


Montezuma's revenge

The colloquial term for any cases of traveler's diarrhea contracted by tourists visiting Mexico. The name humorously refers to Moctezuma II, the ruler of the Aztec civilization who was defeated and slaughtered by Hernán Cortés, the Spanish conquistador. The white Spainiards would then continue to enslave or obliterate the Aztec people.

2015. márc. 12. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
bad case of the trots, skitters, mud butt, thunder down under, squirty bum, anal leakage, assquake, colon blow
2015. márc. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

chtt!


Es ha Baliban vagy, akkor Bali's tum:)

2015. márc. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
90%
A "crap" szó talán a legmegfellelőbb.
2015. márc. 13. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!