Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Valaki le tudná nekem fordítan...

Lipusz Eszter kérdése:

Valaki le tudná nekem fordítani ezt angolra?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Légyszíves le tudnátok ezt fordítani hibátlanul angolra? Nagyon nagyon fontos lenne!!! Köszönöm!!


A nevem xy. Tizenhárom éves vagyok. 2002. március 7-én születtem. Magyarországról jöttem és Budapesten élek. Általános iskolába járok. Jelenleg hetedik osztályos tanuló vagyok. Van egy húgom, aki nemrég született. Leilának hívják. A hobbym a korcsolyázás. A szerencseszámom a 8. A kedvenc énekesnőm xy. A kedvenc ételem a sültkrumpli és a hamburger. Százhatvannyolc centiméter és ötvenkét kirolgramm vagyok. Hosszú, szőkésbarna hajam van és barna szemem. A legjobb barátnőmet yx-nak hívják. Szeretem a divatot. A kedvenc tantárgyam a sport. Szeretek a barátaimmal lenni. Ez vagyok én.



2015. márc. 18. 20:35
 1/5 anonim ***** válasza:
ez olyan kis egyszerű,simán ki tudnád szótárazni.
2015. márc. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ha annyira fontos lenne,meg is csinálhattad volna már
2015. márc. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

My name is xy, I am thirteen years old. I was born 7th of March 2002. I come from Hungary and I live in Budapest. I am in the seventh grade of elementary school. I have a sister, who was recently born, her name is Leila. My hobby is ice skating. My lucky number is 8. My favourite dish is hamburger with french fries. I am a hundred and sixty-eight centimetres tall and I weigh fifty-two kilograms. I have long, dark blonde hair and brown eyes. My best friend's name is xy. I like fashion, my favourite subject in shcool is sport and I like being with my friends. This is me./This would be me. :)


A számokat amúgy nyugodtan írhatod számként, nem kell kiírni :)

2015. márc. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Utolsónak nagyon köszönöm:3
2015. márc. 18. 21:12
 5/5 anonim válasza:
45%
jó,hogy itt mindig van valami félhülye,aki megcsinálja helyettetek a leckét
2015. márc. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!