Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » There was a picture in his...

There was a picture in his mind, just beyond his reach?

Figyelt kérdés
Mit jelent a mondat?
2015. márc. 24. 13:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Egy elkepzeles volt elotte, (magyarosan) az agyaban, ami epp, hogy az elerhetosegen kivul volt.
2015. márc. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tehát volt róla valami fogalma, de nem jutott eszébe?
2015. márc. 24. 14:40
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én inkább arra gondolok,hogy olyan (álom)kép volt a fejében,amit nem tudott elérni/teljesíteni.


De ez szövegkörnyezettől függ.Ha valaki mindig depressziós stb.. akkor ez. Ha viszont szemtanú volt és megsérült a feje,akkor az első válaszolóét is el tudom képzelni..

:)

2015. márc. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 chtt ***** válasza:
58%

Élt egy kép az agyában, csak épp nem tudta megragadni.


Nekem az a helyzet jut eszembe róla, hogy itt van a nyelvem hegyén, csak nem tudom kimondani... de igaza van az előttem szólónak: a szövegkörnyezettől függően jelentheti az első hozzászólóét vagy akár az övét. :)

2015. márc. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!