Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Nemetul 5-10 mondatos fogalmaz...

Nemetul 5-10 mondatos fogalmazas a sportrol es a szabadidomrol?

Figyelt kérdés

Sziasztok segitseg kellene. (Ekezetert bocsi telorol vagyok?)

Noss holnapra kell egy 5 vagy 10 mondatos fogalmazas a sportrol es a szabadidomrol. Szeretek focizni es uszni. Gyakran jarok konditerembe, ahol egy bő orat toltok edzessel. A kornyezetem sportlehetosegben gazdag, sok valasztasi lehetoseg van a sportagak teren. Alltalaban az edzest pihenes koveti. Elotte persze tanulok es felkeszulok masnapra. Szabadidomben sportolok szitogepezek a baratokkal csavargok... Ez minden amit ugy tudni kell segitsetek kerlek. Nagyon kell. Koszonom elore is?



2015. márc. 24. 15:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Ich mag schwimmen und Fußball spielen. Ich besuche den Fintessstudio oft, wo ich für eine Stunde trainiere. Meine Umgebung hat viele Sportsmöglichkeiten, man kann treibt viele Sporten. Wann ich bin fertig mit dem Training, in der Regel entspanne ich mich. Vor dem Training lerne ich. In meiner Freizeit mache ich Sport, spiele an dem Computer und hängen mit Freunden heraus (?).


Nem 100%, hogy minden jó, de próbáltam a legjobban összehozni.

2015. márc. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
*hänge
2015. márc. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm
2015. márc. 24. 19:29
 4/4 anonim ***** válasza:
Man kann treibt? Wann ich bin fertig? ;)
2015. márc. 29. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!