Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » 5 hét alatt fel tudok készülni...

5 hét alatt fel tudok készülni napi 8 óra tanulással középfokú angol nyelvvizsgára?

Figyelt kérdés

Szerintem simán beszélek középfokon angolul, de nincs még nyelvvizsgám. A középszintű érettségim 87%-os lett. Sima ügy, ugye? Csak megerősítésre várok! :)

(Nincs most munkám és nem járok suliba se, így éjjel nappal tudok rá készülni)



2015. ápr. 4. 17:07
 1/9 anonim ***** válasza:

"Szerintem simán beszélek középfokon angolul"


- Ha így van, akkor 5 hét sem kell.


Amúgy a 87%-os középszintű nem jelent semmit. Nem árulja el, hol állsz most valósjában, így biztosat nem lehet válaszolni a kérdésre. ÉS az sem mindegy, mit is csinálsz napi 8 órában.

2015. ápr. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Attól függ, hová mész nyelvvizsgázni, valamelyik papírgyárba vagy egy komoly helyre. Akár elég is lehet.
2015. ápr. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
TELC nyelvvizsga időpontot néztem ki. Azt hiszem hamarosan neki is látok, hogy semmiképp ne jelentsen akadályt. Köszi!
2015. ápr. 4. 17:27
 4/9 anonim ***** válasza:

szerintem menni fog. nekem a nyelvvizsga 80% volt mindkét része. érettségizni most fogok és kb azonos szintűek szerintem a feladatlapok. persze nyelvvizsgán bonyolultabb levél vagy fogalmazás van.

de nekem pl origó szóbeli egy vicc volt, olyanokat kérdeztek hogy merre megyek továbbtanulni, mi akarok lenni, mit dolgoznak a szüleim.

2015. ápr. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

úgyértem hogy ny.vizsga nehezebb, de ha érettségid 87 lett, akkor csak fog menni legalább 60%

szerintem felesleges napi 8 órát tanulni. ami nehezen megy arra gyúrj rá, pl hallott szövegértés, vagy szókincs

2015. ápr. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nagyon megnyugtattál! :))
2015. ápr. 4. 18:53
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem menni fog.
2015. ápr. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha van időd és pénzed, akkor menj el egy direkt TELC nyelvvizsga felkészítő tanfolyamra. Elég rugalmasak szoktak lenni, 20 órástól kezdve a 100 órásig. Vagy ha más nem, akkor egy olyan nyelvtanárhoz, aki ismeri a TELC-et és célirányosan fel tud készíteni. Nem baj az, ha nem vizsgán látod először a típusfeladatokat.
2015. ápr. 5. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a válaszokat!
2015. ápr. 5. 14:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!