Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Szerintetek melyik lehet a...

Szerintetek melyik lehet a legjobb angol és német után?

Figyelt kérdés

Francia, Spanyol, Orosz

Érvek ellenérvek?



2015. ápr. 5. 18:57
 1/7 A kérdező kommentje:
Nem úgy értem hogy melyik könnyű, hanem hogy melyik hasznos.
2015. ápr. 5. 18:57
 2/7 anonim ***** válasza:
Francia és a spanyol kicsit hasonlít az angolra.
2015. ápr. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ja, hogy melyik hasznos. Az orosz ha olyannal foglalkoznál, meg a francia elterjedtebb. Spanyol az annyira nem.
2015. ápr. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Orosz.
2015. ápr. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a Svéd, Norvég vagy Dán. A felsoroltak közül pedig tök mindegy. Az angol világnyelv, a német pedig a külföldi munkavállalás (Ausztria, Németország) miatt hasznos. Szóval a lényeget már beszéled. Innentől kezdve már csak az érdeklődési esetleg munkaköröd függvénye, hogy spanyolul, franciául vagy oroszul tanulsz-e meg. Spanyol mellett szól, hogy dallamos és ezek közül talán a legkönnyebb. Spanyol nyelveterületen munkát válallóknak vagy szappanopera, esetleg foci kedvelőknek ajánlott. Egyértelműen a francia a legnehezebb, viszont nemcsak Európában és az USA-ban, de még Afrika egyes országaiban is beszélik. Multicégeknél is keresett az ilyen nyelvet beszélő ember. Én középiskolában második nyelvként oroszt tanultam. Nem tartottam nehéznek. Írni is pát hét alatt meg lehet tanulni. Most, hogy Orbánék Putyin felé húznak, érdemes lehet ezt a nyelvet is számításba venni.
2015. ápr. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Veru10 válasza:
Orosz,ja csak vicc,amúgy inkább a Francia,azt válaszd!
2015. ápr. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Holland. Ha az angol és a német megvan, ezt nagyon gyorsan megtanulod.
2015. ápr. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!