Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Kinek mi vált be? (Angol nyelv)

Kinek mi vált be? (Angol nyelv)

Figyelt kérdés
Tudom vegyem elő a könyvem tanuljam meg abból  de azonban nem ez érdekel engem hanem az hogy kinek mi vált be egy nyelv elsajátításra nem kell feltétlenül angolról nyilatkozni csak az érdekel milyen módszer és mennyi idő után hozott eredményt és mennyit foglalkozott vele napi szinten és nem arról hogy meg tudom magamat értetni másokkal hanem hogy nyelvtanilag helyesen beszélem és írom azt idegen nyelvet.

2015. ápr. 11. 07:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem az angol nyelv a hobbim is szerintem. Képes vagyok órákon át olvasgatni valami könnyebben olvasható regényt, vagy memrise-olok, vagy csak az ismerőseimmel beszélgetek Skypeon.

Azt hogy mi vállt be, igazából nem tudom kiszűrni. Szerintem , és ezt szívemből mondom, kellenek a bukfencek is a nyelvtanulás terén. Így születtek barátságok a tengerentúli ismerőseimmel. Persze mindenkinek más válhat be, valaki a filmnézést, van aki a könyvolvasást részesíti előnybe. Ami jó nekem, nem biztos hogy jó neked.

Lehet furán hangzik, de nekem a nyelvtanulásban a hibák azok amik a legjobban beváltak. Ma elvétek egy igeidőt, és ki javitják, tudom azt hogy máskor jobban kell teljesítenem, és ez az ami motivációt ad a továbbiakban.

2015. ápr. 11. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A francia Assimil cég könnyűszerrel nevű sorozata nekem nagyon bejött. Én azzal tanultam meg három nyelvet rekord idő alatt. Úgy emlékszem, hogy angolul kb. négy hónap volt a nulláról, hogy eljussak egy középfok körüli szintre.

Naponta 1-2 órát tanultam.

2015. ápr. 11. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nyelvipercek sok időt megspórolhat viszonylag olcsó is...

Nem méllyültem bele teljesen néha újra kezdem ismétlés nem árt :) biztos alaphoz...

2015. ápr. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

sharedtalk


itt tudsz más tanulókkal chatelni vagy akár beszélni is


effortless english


valamint próbáld ki a leckéiket

2015. ápr. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!