Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Miskolcon melyik a legjobb...

Miskolcon melyik a legjobb nyelviskola? Ez a leghatásosabb módszer a nyelvtanulásra ár-érték arányban?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 11. 13:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nyelvfüggő is. Én a Saturnusba jártam angolra, mind a közép mind pedig a felsőfokú előkészítőre, elsőre meg is lett mind a kettő (nem mindenkinek a csoportból, de ez az alaptudástól is függ).

Jártam a Favoritba németre, mert a Saturnusban nem indult a szintemnek megfelelő csoport. Kiderült, hogy a Favoritos is fölöttem volt, nem volt jó sem a tanár, sem pedig a társaság. Nagyjából azt éreztette velem a tanár, hogy tök hülye vagyok hozzá, noha pár hónapja tanultam a németet, a csoporttársak pedig akkor már mind évek óta, illetve hónapok óta jártak a csoportjába.

Franciát pedig az Alliance Française De Miskolcban tanultam, ott jó volt az oktatás, nem gonoszkodott senki velem azért, mert alattuk voltam (2 hónap gimis francia után hol legyek a minimum 6-8 hónap intenzíven tanulókkal szemben :D), mondjuk nekem az volt a furcsa, hogy heti két órát tanár tartott, heti kettőt meg anyanyelvi. Ez szép és jó lehetőség, de mondjuk egy kezdő csoportban fura, hogy olyan akarja megtanítani a nyelvtant (mert nem a beszédre mentünk rá, új nyelvtan volt), aki nem tud magyarul. Szegény csak kínjában már angolul magyarázta nekünk a francia nyelvtant :D :D De összességében jó volt, fejlődtem.

Másokat nem ismerek, remélem segíthettem :)

2015. ápr. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem a Bonus nyelviskola a legolcsóbb, én most kezdtem ott németet tanulni, de összehasonlítani nem tudom semmivel, mert máshova nem jártam. Egyénként nekem tetszik, még csak háromszor voltam, de már most úgy érzem tudok németül :D
2015. ápr. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!