Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Debrecenben jó és árban is...

Debrecenben jó és árban is megfelelő nyelviskola?

Figyelt kérdés
Debrecenben keresek olyan nyelviskolát, ahol az ár nem a plafonon van de azért jól tanítanak ? Angol nyelvről lenne szó. Már tanulom egy ideje de kellene egy kis segítség. A Korrepetálás pedig drága lenne

2015. ápr. 19. 10:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Arra még nem gondoltál, hogy esetleg egy diákot megkérnél hogy segitsen? Nem trollkodásból irom.
2015. ápr. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ők értik, de nem tudják magyarázni vagy tanítani
2015. ápr. 19. 15:56
 3/5 anonim ***** válasza:
Az nem biztos. Én azért megpróbálnám a helyedbe, nem veszithetsz a kis pénzeden kivül semmit. És lehet hogy ők jobban értik azt amiben neked hiányosságaid vannak.. Csak 1 tipp volt, de én nem mennék nyelvtanfolyamra, mert ott kijön az esélyegyelőség. A magántanár/diáknál meg csak te vagy.
2015. ápr. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szerintem a diákoktól való segítség kérés az jó, én is "tanítottam" haverokat angolul (nekem anyanyelvem az angol), 5-en átmentek nyelvvizsgán, egyikőjüknek úszott el a magnón, de már neki is megvan. Lényegében annyi kellet hogy beszélgessünk folyamatosan angolul mert írásban elvoltak, csak a beszéddel voltak gondok nekik. Csak angolul beszéltem hozzájuk, angolul írtam ki mindent, angol műsorokat néztünk stb.
2015. ápr. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Pontosan! Az hogy valakinek tanári képesitése van nem biztos hogy azt jelenti, hogy tud is tanitani. Az előttem szólótól például óriási segitséget kaphattak, mert beszél magyarul is. Nekem is vannak amerikai ismerőseim, akikkel skype-on dumálok, de a nyelvtant nekem kell összeollóznom. Tanuld meg, semmi sincs ingyen az életben.
2015. ápr. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!