Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Valaki segítene lefordítani?...

Valaki segítene lefordítani? (Survive secondary school)

Figyelt kérdés

There are lots of tips to help you ’survive’ at school. Pupils who have an older brother or sister at the school might be more confident about what

they’re doing and are good to ask for advice.When I started school,I used to follow a girl around whose older sister was at the school, as she usually had some idea of where she was going.(Főleg ezt a girlős részt nem értem, ki a girl és ki a she?)



2015. ápr. 19. 16:08
 1/2 chtt ***** válasza:

Így elsőre nem tűnik olyan ijesztőnek.


Sok tipp van, ami segíti a "túlélést" a suliban. Azok a tanulók, akiknek van idősebb testvérük, magabiztosabbak lehetnek abban, hogy mit csinálnak, és jók arra, hogy tőlük kérjünk tanácsot. Amikor elkezdtem a sulit, egy lány nyomába szegődtem, akinek a nővére odajárt a suliba, és általában volt némi elképzelése, hogy hová megy. (kb.)

2015. ápr. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.Így már világosabb.
2015. ápr. 20. 00:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!