Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Olyan valakit/társaságot...

Olyan valakit/társaságot keresek, aki (k) térítésmentesen bevezetne az angol nyelvtanulásba olyan valakit, aki soha nem tanulta még azt és a nyelvérzéke igencsak kihívásokkal küszködik. Kaphatnék elérhetőségeket? Köszönöm.

Figyelt kérdés
2015. ápr. 25. 14:39
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
71%
A Google-be írd be, hogy ingyen angol nyelvtanfolyam!
2015. ápr. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
67%
duolingo.com
2015. ápr. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigieket. Persze, keresek még tovább a neten, de eddig csak olyanokat találtam, hogy ingyenes, de csak az első alkalom vagy internetes vagy 1 órás oktatás, de valamilyen vallásos keretek között vagy nagyon drága a könyv hozzá. Az interneteseket néztem, de sok esetben sajna nem tudom összehozni a szezont a fazonnal, mégpedig hiába mutatnak nekem egy szót és mikrofonon a gép hangosan bemondja, sok esetben hallom a hangot, de nem tudom visszamondani, mert nem ismerem, melyik betűt, hogyan kell mondani. Ha valaki elmondná nekem a kiejtést, kijavítana, akkor talán könnyebben indulnék el, de nekem közvetlen kontaktra van szükségem, még egyelőre.
2015. ápr. 25. 16:34
 4/18 anonim ***** válasza:
71%
A misszionáriusok nem vallásos keretek közt tanítanak.:)
2015. ápr. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Elmegyek én a misszionáriusokhoz is, csak ne az legyen, hogy az óra után köteles vagyok valamit meghallgatni, mert ilyennel már találkoztam. Nem Isten ellen vagyok, hanem a "megtérítések" zavarnak.

Ha tudsz mondani konkrét helyet, akkor még őket is felkeresném. Köszi.

2015. ápr. 25. 17:14
 6/18 anonim ***** válasza:
55%
Hát én beírtam, hoyg ingyen angol tanfolyam, és az első találatok közt van.
2015. ápr. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Elmondom mitől tartok.

Az első találat, ha a hirdetést nem számítjuk, egy államilag támogatott képzés, ahol is csak lelkiismeretes tanulást kérnek. Ők folyamatosan haladnak a tananyaggal és nem tudják bevárni a lemaradókat. Most mindegy, hogy türelmesek-e vagy sem, de nem tudnak mindenkihez igazodni és ezt nem is lehet elvárni tőlük. Ezért nem is olvastam tovább őket.

Valami olyasmit keresek, ahol / aki esetleg többször ismétli a szükségeseket.

Tudom, nem érdemes parázni, de én még nem tudnék alkalmazkodni egy tananyaghoz, a meghatározott haladáshoz.

2015. ápr. 25. 17:26
 8/18 anonim ***** válasza:
55%
Tul sokat szeretnel. Legyen ingyen, de kozben igazodjanak a te egyeni kivansagaidhoz, meg gondolom szeretned, ha szinvonalas is lenne es tenyleg tanulnal is valamit. A harom egyutt nem mukodik. Vagy fizess vagy menj ingyenesre de akkor tedd oda magad, tanulj rendesen.
2015. ápr. 26. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Hűha! Ez aztán a hasznos tanács! A miértek, egyebek megkérdezése nélkül így "segíteni".

Mivel nagy gondom a nyelvtanulás és az angolt egyáltalán nem ismerem, ezért az elején, amíg "bemelegszem" szükséges megismernem a képességemet, lehetőségeimet. Nem arról beszéltem, hogy hetekig/hónapokig ingyen akarok tanulni. Egyszer elmentem egy NEM intenzívnek megjelölt csoportba. Befizettem egy halom összeget. Mivel a tanár látta, mindenki tanult már rajtam kívül angolt, ezért folyamatosan haladt és még az alapokat sem tisztázta, pedig kezdőknek volt feltüntetve az óra. Az első szünetben a tanár azt mondta, nem hátráltathatja a csoportot egy ember miatt. Vagy megtanulom valahogyan otthon az alapokat vagy nincs itt a helyem. Még a pénzem sem adták vissza. Szóval ezért keresek ingyen lehetőséget, hogy megtudhassam, jó-e nekem ez a hely, képes vagyok-e az angol nyelvtanulásra. Ha két-három-négy alkalom után kiderül, hogy igen, akkor én is befizetném a szükséges összeget. Nekem nem elég 1 ingyenes alkalom erre.

Túl sokat szeretnék? Nem hiszem. Tudom, mit és miért szeretnék vagy nem szeretnék. Előzményeim vannak, amiket te nem tudsz, nem tudtál. Javaslom, mielőtt elmondod a véleményed, tájékozódj a miértekről.

Ki mondta neked, hogy én nem akarok tanulni? Ki mondta neked, hogy én nem akarom odatenni magam? Szerinted azért szeretnék nyelvet tanulni, hogy aludjak az órán?

Gondolkozz empatikusabban! Ezt is javaslom neked és még azt is, hogy nézz utána, milyen nehézségekkel küzdhetnek azok, akiknek gond a nyelvtanulás, mert egyáltalán nincs érzékük hozzá vagy más miatt jelent gondot.

Nagyon sok önzetlen munkát végeztem és végzek most is. Tudom, vannak olyan emberek, akiknek valami, valamiért nehézséget okoz. Nem cserébe kérek valamit, hogy én is tudok ingyen dolgozni, akkor más is tudjon! Csak felismertem azt, hogy sokaknak nagy segítség az ingyenes lehetőség, mert csak "benzinre" van szükségük, aztán már el tudtak indulni jobban a maguk útjain. Ezen kívül meg jó érzés is ingyen is segíteni időnként.

Továbbra is keresem azt az illetőt, aki megpróbálna engem elindítani az angol nyelvtanulás útján. Köszönöm előre is.

2015. ápr. 26. 11:40
 10/18 anonim ***** válasza:

Huha, nem kell ennyire kiakadni, tenyeket mondtam, nem kritikat.

Az angoltanulasra mindenki kepes, aki az anyanyelvet megtanulta. 90% megfelelo modszerek es motivacio, 10% nyelverzek.

Olyan tanfolyamot kell valasztani, ami tenyleg, bevallottan teljesen kezdoknek van, erre erdemes rakerdezni, mielott befizeted a penzt.

En is dolgozom ingyen, onkenteskedem, de ettol meg teny, hogy altalaban aki tenyleg tud valami minosegi szolgaltatast nyujtani, az penzt ker erte (megerdemelten). Vannak viszont olyan helyek, ahol lehetoseg van visszafizetni a penzt, ha nem tetszik, sok nyelviskolanak van ilyen akcioja.

Bocsi, ha ledorongolasnak hangzott, nem annak szantam.

2015. ápr. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!