Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Miért nem hoz létre senki...

Miért nem hoz létre senki 'Német nyelvet a 'Magyar nyelvűeknek?

Figyelt kérdés
[link]

2015. ápr. 25. 18:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Mert sok ideig tart és sok munka.
2015. ápr. 26. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ha egy ember elkezdené, és csatlakozna még több a projektbe, az kevesebb idő, kevesebb munka lenne
2015. ápr. 26. 08:52
 3/8 anonim ***** válasza:
"ha egy ember elkezdené, és csatlakozna még több a projektbe, az kevesebb idő, kevesebb munka lenne" Akkor kezd el.
2015. ápr. 26. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Sajnos németul nem tudok, de szeretném ha Duolingo -n lehetne tanulni azt is, az angolt lassan befejezem! :)
2015. ápr. 27. 13:22
 5/8 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva nem hiszem, hogy valaki az energiáját, és az idejét erre fogja fordítani ingyen. Én gyerekkorom óta tanulom ezt a ronda német nyelvet, napi szinten beszélek németekkel, így használom is. Felsőfok környékén lehet a nyelvtudásom, viszont ez nem angol, másképpen kell tanulni is mint az angolt, nekem nehezebb is volt tanulnom mint az angolt. Ha tudsz angolul legalább középfokon akkor nem jelenthet problémát angolról németre tanulni, ilyen sok oldal van. Én a [link] javaslom nagyon jó kis oldal.
2015. ápr. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

A DUOLINGO -n mindenki Ingyen csinálja, így jött létre az Magyar-Angol is és most így készítik az Angol-Magyar részt is. :D

De igazából minden nyelvet önkéntesek fejlesztenek, általában ez az oka annak hogy 1 évbe is beletelik amíg eljutnak a tesztfázisig...

2015. ápr. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

# 5 'Lingón is lehet Angol nyelvvel nagyon sok továbbit tanulni, most már KLINGON-t is :D .


Ahogy olvastam az oldalon a fórumot,

igény sokaknak lenne rá hogy legyen Magyar-Német is, de sajnos nincs fejlesztő aki bevállalni, és tény ami tény, sokan nem tudnak eléggé Angolul ahhoz hogy bevállaljanak egy Angol-Németet

2015. ápr. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én amit elértem nyelvtudásomat azt iskolában, csoportos nyelv tanfolyamokon, magántanárnál, illetve interneten szedtem össze. Ha tényleg a 0-án vagy akkor ajánlom, hogy iratkozz be egy nyelviskolába egy kezdő nyelvtanfolyamra, pár tízezer forint, nem egy vészes összeg, megtanulod az alapokat aztán már magadtól is tanulhatsz az internet segítségével.
2015. ápr. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!