Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Valaki letudná fordítani ezt...

István0897 kérdése:

Valaki letudná fordítani ezt nekem?

Figyelt kérdés
Tetoválást szeretnék a mellkasomra. ez lenne: A foci megtanít küzdeni. Ezt szeretném Angolul csak nem tudom lefordítani ilyen webes fordítókba meg nem bízok.

2015. ápr. 25. 19:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
21%
I would like a tattoo onto my chest. This would be: A foci megtanít küzdeni (The football teaching you how to fight).
2015. ápr. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Te megbíznál egy gyakori kérdésre írt válaszban? Bár, aki ilyen semmit érő tetoválást varrat magára, nem rendelkezhet nagy intelligenciával, már elnézést, de mi ez a szöveg? 2 hónap után meg fogod bánni, arról nem is beszélve, hogy a strandon a nevetés tárgyát fogod képezni az idióta, igénytelen tetoválásoddal. Mellesleg ez első jól lefordította, de ezt még milliókért sem tetováltatnám magamra. Nem vagy egy nagy egyéniség haver, bár el tudom képzelni, hogy milyen kategóriába tartozol a társadalmunkon belül. Sok sikert hozzá! De ha édesapád ezt mondta neked a halálos ágyán (reméljük nem így volt), és sokat jelent neked akkor legalább ne angolul tetováltasd magadra, hanem egy nem hétköznapi nyelven amit nem ismernek sokan, nem fognak megkövezni érte és a jelentése miatt lelkiismerettel fogod magadon hordani.


Komolyan vicc... Elnézést az alpári stílusomért, de az ilyen tetoválásokkal rendelkező embereket szokták egyből suttyónak titulálni és általában teljesen jogosan. ÜDV!

2015. ápr. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Soccer teaches you fight.
2015. ápr. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Most már mehet a tetkó.
2015. ápr. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

The soccer/football teaches you how to fight


de én nem bíznék a gyk-n lefordított cuccokban annyira,hogy magamra is tetováljam

2015. ápr. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

2-es. Tőlem kaptál 1 zöldet :D

Nyers volt az biztos, de nem lehet azt mondani hogy ne lenne igazad.

2015. ápr. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
1-es: :DDDDDD
2015. ápr. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Soccer's a teacher. The teacher of fighting.

Ez is jó lenne tetoválásnak.

2015. ápr. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
FOOTBALL TEACH FIGHTING LIKE ANYTHING ELSE.
2015. ápr. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
"Fociball + Ticsisz Fijthing"
2015. ápr. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!