Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Járt valaki a Cosmopolitan...

Járt valaki a Cosmopolitan nyelvsuliba angol intenzív/szuper intenzív nyelvtanfolyamra? Milyenek a tanárok?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 30. 13:00
 1/1 anonim ***** válasza:

Én jártam szuperintenzív nyelvvizsgaelőkészítőre, meg végigjártam a következő szintet is, és összességében jónak tartottam.


Persze sok mindentől függ. Az első tanfolyamnál kevesen voltunk, egy szuper jó fej, tényleg hozzáértő tanárunk volt, rengeteget beszéltetett minket egyesével, úgy éreztem, hogy tényleg fejlődtem. A következő szinten is jók voltak a oktató tanárok, de rengetegen voltunk, 16-an és a vezetés nem akarta kettészedni a csapatot, mert akkor ugye több tanárt kellett volna fizetniük. Ott szinte csak a melletted ülőkkel voltak páros feladatok, csak velük beszélgettél és senki nem javította, amit mondtál. Viszont a nyelvtant mindkét tanfolyamnál jól elmagyarázták, aki nem értett valamit, annak még külön is. Hát ezeket tapasztaltam én.


Egyébként jók azok a plusz társalgási órák is, amiket kap az ember. Ott is ki kell fogni, hogy amikor mész kevesen legyenek, hogy szóhoz juss te is, de már abból is sokat fel lehet szedni, hogy hallgatod az anyanyelvi tanárt.

2015. máj. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!