Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Június elején megyek Origó...

Június elején megyek Origó szóbeli nyelvvizsgázni. Tudnátok nekem tanácsokat adni hogy hogy kéne mégjobban felkészülni rá? Nagyon izgulós fajta vagyok és attol félek hogy emiatt elcseszem.

Figyelt kérdés
Akik már voltak: ti milyen témakörökbe mentetek bele, és milyen szitációt kapatok, a képleírás nehéz volt? A Listeningtől félek mert otthon jól megy, viszont azt hallottam hogy vizsgán sokkal rosszabbul megy mindenkinek mert rossz a a hang minőség, köhögnek, fújják az orrukat a terembe...

2015. máj. 13. 14:10
 1/4 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem oda irni hogy ANGOL-ból fogok nyelvvizsgáni.
2015. máj. 13. 14:14
 2/4 anonim ***** válasza:
Én még szeptemberben voltam, és az középfok volt, te nem tudom mire mész. Az elején csak kötött beszélgetés van és ott hidd el feloldódsz rendesen nagyon aranyosak :) utána a kép amit kihúztam azon egy kutya volt, a szituáció pedig valami olyasmi volt hogy a beteg kollégám újra jött dolgozni és tanácsokat kért hogyan fogyjon le :)
2015. máj. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Óó és elfelejtettem odaírni, hogy a magnó az jó (lett volna), de a fejhallgató méretét nem lehetett változtatni és túl nagy volt a fejemre :D és igen, ez a legnehezebb része a vizsgának :/ de amúgy lehetett hallani tisztán.
2015. máj. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen középfokra megyek én is:) és nagyon szépen köszönöm! :D
2015. máj. 13. 16:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!