Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angolosok tudnak segíteni?

Angolosok tudnak segíteni?

Figyelt kérdés

The appearance of lacerations is rapid and continues until the moment the wearer expires.


A végét nem értem hogy "lejár" arra utal hogy leveszi a szemüveget vagy hogy die?



2015. máj. 16. 10:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Előtte lévő pár mondatot is be tudnád másolni?
2015. máj. 16. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Bár,ahogy én látom arról van szó,hogy kimúlik az illető.


A megjelenése a hasadásoknak/vágásoknak/sebeknek gyors és folytatódik addig a pillanatíg,míg a viselő ki nem múlik.

2015. máj. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Előbbi mondatok : Entities reportedly exhibit a docile and occasionally curious behavior (reports include entities leaning over the shoulder of persons working and observing them with interest), with one exception. Any attempt by the wearer or any other personnel (see Incident Report #178-14-Alpha) to directly interact with the entities results in severe lacerations suddenly appearing on persons involved. The appearance of lacerations is rapid and continues until the moment the wearer expires.
2015. máj. 16. 10:41
 4/8 anonim ***** válasza:
Hmm mi ez,valami parazita lény,amit ha megpróbálnak leszedni,akkor megöli a gazdáját?
2015. máj. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Pontosabban ez lenne az : [link]
2015. máj. 16. 14:12
 6/8 anonim ***** válasza:
Arra utal,h a viseloje meghal.. Jo cucc ;)
2015. máj. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

:)

Ja de nem magától a szemüvegtől,ha jól értem

" When worn, the wearer begins perceiving large bipedal entities in addition to its ordinary surroundings"

Mikor viselve van,a viselő érzékelni kezd nagy kétlábú lényeket,a normál környezetén kívül.


Szóval mikor ezekkel a lényekkel próbál a viselő direkt kapcsolatot létesíteni,akkor van a gebasz:)

2015. máj. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Pontosan. Ez, ha jol latom, egy teljesen atlagos 3D-s szemuveg, mar volt rajtam is ilyen. Valamiert viszont olyan dimenziokba lehet vele latni, amibe normal esetben ugye nem latunk. Ez mar anomalia. Addig nincs gond, amig nem probal a szemuveg viseloje ezekkel a lenyekkekel "kontaktalni", de eztan gebasz van. Ez mar nagyon vadul hangzik.. Azert nem mondom, h lehetetlen; sokminden van, amire az emberek evszazadokig azt hittek, h az, majd szembesultek vele, h lehetseges ;)
2015. máj. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!