Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Egy jó angolos hogyan írná le...

Egy jó angolos hogyan írná le ezt a magyar szöveget angolul?

Figyelt kérdés

Köszönöm szépen előre is a segítséget!


Erről a szövegről lenne szó(tudom már írtam ebben a témában, de ez lesz az utolsó):


Azt meg lehetne oldani, hogy amikor rendelek egy-két darab Samsung Evo (16 GB vagy 32 GB) micro sd memóriakártyát, akkor mindig "EU" azonosítójú kártyát küldjenek? Hogy ne kelljen mindig rendelés előtt írni ez ügyben.


2015. máj. 19. 19:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Can you arrange that when I order one or two Samsung Evo micro SD (26 GB or 32 GB) memory cards you send me those ones with "EU" identifier? So that it would be unnecessary to write and ask for this before every single order.
2015. máj. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a segítséget! És ebben a formában elküldhetem (ellenőrizné valaki)? :)
2015. máj. 19. 20:26
 3/3 anonim ***** válasza:
A "one or two" helyett inkabb "a few"-t irj. Egyebkent okes.
2015. máj. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!