Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Origos irasbeli kozepfoku...

Origos irasbeli kozepfoku nyelvvizsgan beleneznek a szotarba?

Figyelt kérdés
Par dolgot szeretnek beleirni ami nem nagyon megy. Ha nagyon kicsi betukkel halvanyan egy kivalasztott oldalra akar a kozepehez egy szohoz odairogatom magamnak ami kell azt eszreveszik? Jarkal egyaltalan a felugyelo? Ha igen akkor ellapoznek vagy valami. Azt szeretnem kerdezni hogy vegignezik a szotarakat? Mert a tesom most volt neki nem neztek meg sajatot vitt ugye. Hallottam olyat is hogy valaki pl a level reszet szinte kimasolta meg az egeszet. Szerintetek?

2015. máj. 22. 12:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha van ami nem nagyon megy, akkor minek mész nyelvvizsgára? De, hogy boldog légy, nekem se nézték meg a szótárat....és előre is légy büszke magadra ha ezért fog sikerülni a nyelvvizsga.
2015. máj. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az egyetlen gond ezzel, hogy én nem akarok menni nyelvvizsgázni, hanem anyám befizette és közölte, hogy mész. Az más kérdés, hogy az iskolában nem olyan a nyelvoktatás, külön tanárhoz nem járok, önerőből meg nem nagyon van idő felkészülni rá az év végi vizsgák miatt.
2015. máj. 22. 19:47
 3/3 anonim válasza:
57%
Alapvetően kiírhattam volna egy egész levelet is a szótárból (bár én nem tettem), egyáltalán nem néztek bele. Bár én vidéken voltam és kevesen voltunk. Hajrá! :)
2015. máj. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!