Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » ITK Origó, májusban nyelvvizsg...

ITK Origó, májusban nyelvvizsgázók! A ti eredményeitek sincsenek még fent?

Figyelt kérdés

2015. máj. 22. 21:18
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
nekem is tegnap rakták át a lezártba. Dexam vizsgát este fél10 után rakták fel novemberben. Lehet az origó is rakja még fel késő este is
2015. máj. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

Nekem sikerült, szóbeli épp csak, összesen 67 % lett, 35 pont a szóbeli 12 pont a labor.

Az írásbeli 83 % lett, a levélírás húzta le nagyon a többi nagyon jó lett, volt ahol csak egy pontot vesztettem.

Szóval most örülök és kitartást kívánok azoknak akiknek még nem tették fel az eredményt!! :)

2015. máj. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:

Köszi hogy írtatok.Majd még nézem később is,hátha.

Utolsónak gratula,nagyszerű eredmény. :)

Én is szeretnék egy nagyon jó eredményt,de még azt se tudjuk sikerült-e,vagy milyen lett.

2015. máj. 27. 20:33
 24/28 anonim ***** válasza:
Köszönöm, hát szóbeli rész épphogy meglett..azzal a gonddal küzdöttem mint sokan mások, hogy sokszor magyarul se tudnék mit válaszolni a kérdésekre..na de annak örülök hogy meglett :) Remélem neked is sikerült!
2015. máj. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:
Ma tették fel az enyém! Sikerült nekem is :)
2015. máj. 28. 19:49
 26/28 anonim ***** válasza:
Gratula mindenkinek! :)
2015. máj. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim válasza:
Laboron milyen szöveg volt? Előre is köszönöm?
2015. júl. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
nekem egy férfiről szólt, ő mesélt az életéről, hogy mit tanult, hol tanult, hol élt és meddig, mi volt régen fontos számára és mi a fontos most, mit fog mesélni a gyerekeinek meg ilyenek
2015. júl. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!