Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Orosz nyelvtanfolyam? Bővebben...

Orosz nyelvtanfolyam? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Hány éves kortól lehet beiratkozni egy orosz nyelvtanfolyamra? Debrecenben tudnátok mondani orosz nyelvtanfolyamokat? Nyáron érnék csak rá oroszt tanulni, mert nem akarok suli időben a tanulásra akarok koncentrálni.

2015. máj. 24. 20:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Melyik városban? Írd be e neten a város nevét, orosz nyelvtanfolyam és keresés. Vagy nyelviskola. Nem sok esélyt látok, én Miskolcon nem találtam, egy volt, oda jártam két kurzust, de a csoport megszűnt. Azóta lassan haladok magamtól.
2015. máj. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
14 éves vagyok, és Debrecenben keresek tanfolyamot, próbáltam neten is keresgélni de nem nagyon találtam pedig mindenképpen meg szeretnék tanulni oroszul :$
2015. máj. 26. 17:30
 3/4 anonim ***** válasza:
Csak azt tudod tenni, hogy az összes nyelviskolát felkeresed, aztán nem valószínű, hogy lesz tanfolyam. Sajnálom, én már ezt végigjártam Miskolcon és semmi. Vagy magántanár vagy saját magadtól úgy ahogy sikerül.
2015. máj. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)
2015. máj. 28. 15:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!