Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogy tudnék Londonban ingyen,...

Hogy tudnék Londonban ingyen, vagy olcsón nyelvet vagy akármit tanulni?

Figyelt kérdés
Már kint vagyok egy ideje és sajna csak most jutottam el odáig, hogy lehetőségem van suliknak utána nénzni. A legfontosabb az lenne hogy vmi ielts kurzusra járjak és le is tegyem, de ha lehet még franciát is szeretnék tanulni. Utána néztem a "menőbb" nyelvsuliknak, de nagyon drágák. Viszont egy sima collegeben, vagy esetleg a körzetemben lehet hogy olcsóbban tanulhatnék, ha tudnám igazolni, hogy itt lakom? Vagy tud valaki valami jó tippet, aki tudja hogy mennek itt a dolgok? Köszi
2010. febr. 26. 01:24
 1/7 anonim ***** válasza:

hirdess!

keress magánszemélyt aki segítene..biztos sokkal olcsóbb mint a nyelvsuli:)és kevésbé száraz tanulási mód is...pl.nem kell eljárni egy suliba,hanem akár megbeszélés szerint tanulhatnátok egy parkban,kávézóban stb..nem olyan kötött módja a nyelvtanulásnak!..

Persze a hirdetésben legyen benne h.valamilyen tanítási gyakorlata is legyen az illetőnek:)

2010. febr. 26. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

1.vagyok

keresőbe ilyesmiket írj:

private english teacher London /cheap/


stb...tutira találsz valakit:)



esetleg:

[link]

2010. febr. 26. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

megint én:)

amúgy ha az neked jobban tetszene,keress magyart aki már elég régóta kint van és segíthet...egyszerűbb mintha anyanyelvűvel gyakorolsz.

2010. febr. 26. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

itt is keresgélhetsz..itt a hirdetést is feladhatod:)

[link]

2010. febr. 26. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

uganazon az oldalon nyelvtanítási hirdetések:)

[link]

2010. febr. 26. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
London melyik részén laksz?
2010. febr. 26. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Dél-london, Dulwich. Az a helyzet hogy én szeretnék suliba járni, mert a munkám révén nem sokat ismerkedhetek és fontos lenne a továbbtanuláshoz hogy legyen "papírom" a dolgokról.
2010. febr. 27. 01:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!