Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angol középfok nagyon nehéz?

Angol középfok nagyon nehéz?

Figyelt kérdés
Idén szeptemberben leszek nyolcadikos, és van egy olyan lehetőség a suliban hogy felkészítenek angol középfokú nyelvvizsgára. Ilyen idősen szerintetek menne? Negyedik óta tanulunk angolt, de nem haladtunk valami jól mert vannak rosszabbak is az osztályban . Most fogjuk hetedikben befejezni a Get To The Top 2-t.

2015. máj. 27. 17:28
 1/8 anonim válasza:
hát ha nme a legnehezebbre mész szerintem megtudod tanulni ha átveszed a témaköröket. Szeirntem próbálj ki mintafeladatot megcsinálni mint ha lélesbe menne és meglátod milyen szinten vagy. szeirntem minden nyelvvizsga honlapján találsz. nézz meg párat, amelyik szimpatikus prónáld ki. pl: euroexam, dexam, bme, ecl, telc stb..
2015. máj. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem nehez. Csinalj egy szintfelmerot, tele van veluk az internet.


pl. [link]


Ebbol kiderul, milyen szinten vagy. Ird meg mi lett az eredmeny! ;)

2015. máj. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
39%

Bocsi lesz egy kis OFF: kedves elozo, ha ez a teszt pontos akk C1 szinten vagyok, tokre feldobtad a napom *.* szoval koszonom


Szoval a kozepfok nem nehez, ha koran kezdted akk neked konnyebb is lesz ha ott vannak az alapok regota. Ennek ellenere sztem ne csinald meg nyolcadikban hanem van ket lehetoseged: felkeszulsz es lerakod a felsofokut ami tenyleg hasznos lesz vagy lerakod az emeltet ami ad egy kozepfoku nyelvvizsgat. Csak azert nem erdemes kozepfokut tenni mert az onmagaban nem sokat er es ha komolyan gondolod akk ugyis meg fogod csinalni a felsofokut. Ha csak egy papir kell azt majd ad az emelt erettsegi.

2015. máj. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Bizony elég nehéz.
2015. máj. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
C2 jött ki. Ez megnyugtató mert tényleg C2.
2015. máj. 29. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem is C2 jött ki, ettől függetlenül nem mernék belevágni egy Cambridge Proficiency-be. Ki tudja, hogy a beszéd és írás része milyen nehéz...


Kedves Kérdező: menj el a suliban erre a lehetőségre mindenképpen, most még fiatal vagy, gimiben csak nehezebb lesz a sok tanulnivaló miatt.

2015. máj. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :) Mindjárt megcsinálom a szintfelmérőt :D
2015. máj. 30. 10:26
 8/8 anonim ***** válasza:
Van "listening" resze is, azt is erdemes megcsinalni, habar en kicsit tul konnyunek talalom.. Persze sokminden fugg attol, milyen fajta vizsgat csinalsz majd.
2015. máj. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!