Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Van olyan oldal, ahol Számi...

Van olyan oldal, ahol Számi nyelvet lehet tanulni? (lehetőleg magyarul, de nyugodtan jöhet angolul is)

Figyelt kérdés

Egyáltalán nem megy rosszul az angol, úgyhogy nyugodtan lehet angol nyelvű tanulós oldalt ajánlani.

Már tanultam a giellatekno.no-n, a memrise.com-on, de a giellatekno egy kicsit nehéz még nekem, a memrise az jó, de szívesen tanulnék az alapoktól először (pl. létige legyen az elsők közt).

S esetleg ha valaki tud Számiul, és lenne szíves tanítani, kérlek írjon privát üzenetet. Vagy ha nem is tanítani, de valahogy hanganyag is jól jönne.


Köszi, előre is! :D



2015. máj. 28. 15:22
 1/3 anonim ***** válasza:
A finn az nem jó?
2015. máj. 31. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
De ott csak rénszarvasokat tenyésztenek -
2015. máj. 31. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nem, a finn az nem jó, ráadásul én nem mondanám, hogy túl nagy hasonlóság lenne a két nyelv közt (persze sok hasonló szó van).

És azt hogy érted, hogy "ott csak rénszarvasokat tenyésztenek"? Mert azt tudom, hogy náluk az a tenyésztett állat, de hogy érted,hogy "csak"?

2015. jún. 1. 12:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!