Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Origo középfokú nyelvvizsga...

Origo középfokú nyelvvizsga bizonyítvány tapasztalatotok alapján mennyi idő alatt jön meg? (felülvizsgálatról azonnal lemondtam)

Figyelt kérdés
Május8-9-én tettem le a komplexet, sikerült is, ez 28-án derült ki. Telefonba azt mondták max.3 hét, hogy lehet mondtam a felülvizsgálatról, de kíváncsi vagyok, hogy mit tapasztaltatok,mennyire megy rugalmasan. Június 19-ig van-e esély ideérnie.

2015. máj. 29. 10:27
1 2
 1/16 anonim válasza:
67%
Én is akk voltam origon :P szerintem itt lesz addigra de juli 7 ig kell feltölteni nem?
2015. máj. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Meglesz addig -
2015. máj. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Vidéki vagy?
2015. máj. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Kedves 1. válaszoló! Nem tudom mire gondolsz, de ha arra, hogy felvételihez kell addigra feltölteni, akkor lehetséges, de nem tudom, mert én már diplomázom. Kedves Másik Kérdező!Igen, vidéki vagyok, ezért is érdeklődtem a dátum után.
2015. máj. 29. 18:25
 5/16 anonim válasza:
Szia! Ugyanebben a cipőben járok, csak nekem júni 12-ig kell leadnom :/ Már lemondtam a felülvizsgálatról 28-án amikor kiderült és személyesen veszik át nekem. Hétfőn szeretném én is felhívni őket, hogy mikorra lesznek meg, mikor lehet érte menni. Remélem a legjobbakat. Ha már egyszer megvan, akkor adják már oda a diplomát. :D
2015. máj. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszoló!Egyetértek, akkor már adják csak szépen oda és ne kelljen a nyelvvizsga bizonyítvány lassú kiállítása miatt várnunk.
2015. jún. 1. 10:23
 7/16 anonim válasza:

Kedves kérdezô! Ma ezt a választ kaptam, megosztom veled:

A nyomdának hivatalosan 30 napja van a nyomtatásra,- ez általában 2-3 hét szokott lenni.

Mindíg csütörtökönként érkeznek bizonyítványok a nyomdából,- tehát kérjük érdeklődjön.:) A tiéd egészen sanszos:) Én meg imádkozom :D

2015. jún. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Kedves Utolsó Válaszoló! Köszönöm, én is beszéltem velük és ugyanazt mondták, amit neked. Reméljük, azért még neked is van esélyed. Hátha igyekeznek.Zöld kéz ment.
2015. jún. 1. 15:23
 9/16 anonim ***** válasza:
Én még tavaly tettem le külön-külön. Az eredmény közzététele után az egyik 13 nap volt,a másik meg 15 nap.
2015. jún. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
A 13 meg a 15 nap is még éppen, de jó lenne! :)
2015. jún. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!