Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Szóbeli nyelvvizsga (Origo)...

Szóbeli nyelvvizsga (Origo) kezdete előtt vagy a várható sorrakerülési idő előtt kell 15 perccel megjelenni?

Figyelt kérdés
Szóval oda kell mennem arra a jóval koraibb időpontra, vagy elég ha az előtt megyek oda 15 perccel, amikorra ki vagyok írva?

2015. jún. 4. 10:45
 1/5 anonim ***** válasza:
A várható időpont előtt negyed órával legkésőbb. De ha van rá lehetőséged, akkor menj be hamarabb, mert amikor én voltam origó nyelvvizsgán, aznapra 10-en voltunk kiírva, és csak 3-an mentünk, szóval így sokkal hamarabb sorra kerültünk. Sok sikert! :)
2015. jún. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hányra vagy kiírva?
2015. jún. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tudod hányan vannak előtted?
2015. jún. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

A kezdés után bő 3 órával vagyok kiírva, nem tudom az hány vizsgázót jelent. De akkor megjelenek jócskán előbb, ha véletlenül néhány előttem lévő nem jönne el.

2015. jún. 4. 12:09
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor az délután
2015. jún. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!