Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Van itt olyan aki jól tud...

Van itt olyan aki jól tud angolul? És lefordítani ezt?

Figyelt kérdés
Sometimes I get frustrated when I hear lies about who I am. The Internet is meant to keep you “updated” but it just takes old news and freezes it like it’s now. You have watched me in pain and I’ve owned up to it through my music and actions. I grew up with you. I am beyond excited to show you the next chapter, the TRUTH. I’ve been keeping so many secrets… I’m reborn in every moment so who knows what I’ll become.. As long as I’m happy with me.
2015. jún. 5. 17:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Sokszor összezavarnak a hazugságok, amit magamról hallok. Az internet lényege az lenne, hogy naprakész legyél de csak régi híreket közvetít, úgy mintha újak lennének. Láttátok a rosszat amin végigmentem a dalaimon és a cselekedeteimen keresztül. Veletek nőttem fel. Sokkal izgatottabban várom, hogy megmutassam nektek a következő részt: AZ IGAZSÁGOT. Nagyon sok titkom van...Minden pillanatban újjászületek és senki sem tudja mivé válhatok. Egészen addig, amíg boldog vagyok.
2015. jún. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm *---*
2015. jún. 5. 18:33
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezt ki mondta? :O
2015. jún. 29. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Selena Gomez <3
2015. jún. 29. 15:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!