Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Nekem a film nagyon tetszett,...

Nekem a film nagyon tetszett, mert a lány nagyon kitartó volt annak ellenére hogy tragédia történt vele és abba kellett hagynia a lovaglást, ami számára? Az életet jelentette.

Figyelt kérdés

A lány volt mivel a kitartása, az erős önbizalma és az életre való szemlélete teljes mértékben tetszett és a filmben való szerepe volt az, ami nagyon elgondolkodtatott és felnyította a? szemem, hogy sosem szabad feladni semmit.Mindig kitartónak, erősnek kell lenni és pozítivan kell állni az élethez és mindig bízni abban, hogy sikerülni fog, sosem szabad feladni. Minél kitartóbb és magabiztosabb vagy annál több sikert viszel véghez az életben.

Nagyon meg köszönném ha ezt a kis szöveget lefordítaná valaki nekem ? nagyon fontos lenne. Magyarról angolra kellene.


2015. jún. 7. 11:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem jobban tennéd ha te magad fordítanád le, aztán ide kitennéd és megkérdeznéd mik a hibák.
2015. jún. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Még magyarul sincs értelme annak, amit leírtál..Ez valami szörnyű.
2015. jún. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
és szerinted a tanár nem fog rájönni hogy nem te fordítottad le? Gondolom ha ezt nem tudod megcsinálni, akkor órán se szerepelhetsz valami fényesen, így gyanús lenne a dolog.
2015. jún. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!