Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Segítene valaki? :/ Végképp...

Segítene valaki? :/ Végképp nem tudok nemétel mert utálom a nyelvet és jellemzést kellene írnom.

Figyelt kérdés
Ezt kellene lefordítani: Az én példaképem az anyukám. Ágnesnek hívják. 49 éves. Debrecenben él. Tanárnő. Vékony és alacsony. Hosszúkás arca van. Vörös haja van és kék szeme. Kedves, aranyos, barátságos. Nagyon szereti a gyerekeket és az állatokat. SZeret festeni, rajzolni, varrni, vásárolni. Szereti a szép ruhákat. Azért ő a példaképem, mert mindig mellettem áll és olyan szeretnék lenni mint ő. Nagyon szeret engem és én is őt. Remélem sokáig mellettem lesz még és a jövőben is ilyen jó kapcsolatban leszünk........ ezt kellene. Nagyon megköszönném :/

2015. jún. 7. 15:37
 1/5 A kérdező kommentje:
* németül. Elírtam.
2015. jún. 7. 15:40
 2/5 anonim ***** válasza:

Mein Vorbild ist meine Mutti. Ihr Name ist Agnes.

Sie ist neunundvierzig Jahre alt und lebt in Debrecen. Sie ist Lehrerin. Si eist schlank und nicht sehr groß. Ihr Gesicht ist oval, ihr Haar ist rötlich und ihre Augen sind graublau. Sie ist sehr lieb, freundlich und mag Kinder und Tiere sehr. Sie mag noch malen, zeichnen, nähen, einkaufen gehen. Sie mag schöne Kleider.

Sie ist deshalb mein Vorbild, weil sie immer neben mir steht und ich auch so sein möchte wie sie.

Sie liebt mich sehr und ich liebe sie auch sehr

Ich hoffe, sie wird lange bei mir sein und unser Verhältnis bleibt auch in Zukunft so gut

2015. jún. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sie ist schlank
2015. jún. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Mein Vorbild ist meine Mutter. Sie heißt Ágnes und sie ist 49 Jahre alt. Sie arbeitet als Lehrerin. Sie ist dünn, und nicht groß gewachsen. Sie hat rote Harre und blaue Augen. Sie ist nett, lieb, und freundlich. Sie Lóliebt Kinder und Tiere. Sie mag es zu malen, zeichnen, nähen, nund shoppen. Sie mag schöne Kleider. Sie ist deswegen mein Vorbild, weil sie ist immer bei mir, und ich mag so werden wie sie ist. Sie hat mich sehr lieb und ich sie auch. Ich hoffe sie wird noch lange in der Zukunft bei mir bleiben, und unser Beziehug bleibt auch so gut wie es jetzt ist.



Német nylvben mindig kel egy szubjekt a mondtaba, ha mindig "sie" vel kezded a mondatot cseppet unalmasan fog hatni, néha helyetesítsd más személyes névmásokkal pl meine Mutter bzw. mein Vorbild...Mama, Mutti....usw

2015. jún. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom
2015. jún. 9. 22:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!