Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Kérhetnék egy nem Google...

Kérhetnék egy nem Google fordítós fordítást?

Figyelt kérdés

But a good friendship is even more so. You are my most valuable treasure.

Ez lenne a mondta, köszönöm!



2015. jún. 9. 19:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ehhez egy szövegkörnyezet, egy előzmény jól esne.


Anélkül kitalálható, hogy olyasmiről lehetett szó, hogy mit tartasz a legértékesebbnek... Gondolom, kapcsolatok szintjén.


De egy jó barátság még jobban/inkább (értékes, gondolom). Te vagy a legértékesebb kincsem.

2015. jún. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 chtt ***** válasza:
100%

Van esély rá, hogy ez az eleje: True love is so rare and precious. But a good friendship is even more so...


Az igaz szerelem oly ritka és értékes. De egy jó barátság még annál is értékesebb. Te vagy az én legbecsesebb kincsem.

2015. jún. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az a vicces, hogy önmagában volt, de köszönöm. Értem :)
2015. jún. 9. 20:16
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

#2 - Nem ismertem ezt a mondást, de hát mindennap tanul valamit az ember. :) Csak találgattam, de ezek szerint nem rossz irányban tapogatóztam...


#1 voltam.

2015. jún. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 chtt ***** válasza:

Én sem, csak beírtam az gugli (nem fordító, kereső). Többségében az első mondat nélkül dobta ki, ahogy a kérdező is írta, de akadt egy-két "teljes" változat is, s én tippeltem...

:)

2015. jún. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#5 - Igen, hasznos kis dolog ez a Google... :)


Általában hasonlóan teszek, hogy pontosítsam az esetleges tévedéseimet, de igyekeztem saját kútfőből alkotni valamit most.

2015. jún. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!