Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Oroszt vagy olaszt érdemesebb...

Oroszt vagy olaszt érdemesebb tanulni? Melyik szebb?

Figyelt kérdés
Nem tudok választani, különösebben egyikért sem vagyok oda, de van ilyen lehetőség- Szerintetek?:)

2015. jún. 11. 20:40
 1/8 anonim válasza:
52%
Olasz :) imádtam tanulni
2015. jún. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Döntsd el Te, melyik a szebb.
2015. jún. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem az orosz, de te döntsd el:) én a helyedben nem csak a szerint döntenék, hogy melyik szebb, hanem pl. hova utaznál szívesebben, milyen emberek beszélnek ezeken a nyelveken stb. Most azt tippelném, hogy az olaszt több helyen beszélik a Földön, közel is van, de nekem az orosz világ sokkal érdekesebb:) és mindenképp élj a lehetőséggel azt javaslom, nem mindig lesz lehetőséged tanulni ilyen különleges nyelvek közül bármelyket!:)
2015. jún. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Én is tanultam olaszt, szerintem nagyon szép nyelv :)
2015. jún. 12. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Olasz szebb, orosz hasznosabb. Olaszt csak szinte csak Olaszországban tudod hasznosítani, míg az oroszt több országban is. Nekünk pl. pár hónapja Csehországban jött jól az orosz.
2015. jún. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

3-nak: egyáltalán nem beszélik többen a világon az olaszt, ezt felejtsd el!


Kérdező: azon gondolkodj el, hogy mi a terved a nyelvvel, utazás, munka. Ne aszerint döntsd el, hogy milyen a nyelvtana, mennyire könnyű..., nincs könnyű nyelvtan, legfeljebb könnyebb. A jövőbeni célod a fontos, nem más. Én oroszt tanulok, bár tetszene az olasz is. Engem a cirill betűk fogtak meg és az, hogy sok helyen beszélik, sokakat eltántorít a cirill betűk látványa, engem meg ez dob fel. :))

2015. jún. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Én az oroszt választanám. :) Imádom a betűiket. :D
2015. jún. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Még mindig nem tudom, most megkérdezem, lehet-e mindkettőt :D De inkább akkor olasz, hasonlít a spanyolra.. :)
2015. jún. 15. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!