Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Létezik használható szöveg...

Létezik használható szöveg fordító a neten?

Figyelt kérdés
A google fordítónál, bár kezdő vagyok de én is annyi balgaságot véltem felfedezni, hogy az szinte hihetetlen. Mivel egyedül tanulom a nyelvet (német), így próbálom leellenőrizni magam, de nem akarom, hogy valami elképesztő dolgok rögzüljenek.
2015. jún. 16. 21:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Nincs, mivel ezek a programok szó szerint fordítanak, épp ezért többnyire hülyeséget írnak ki. Semmiképp se egy ilyen program alapján tanulj!
2015. jún. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha tudsz angolul akkor az angol-német fordító egész jó
2015. jún. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Olyan szövegfordító, ami kezdő nyelvtanulónak alkalmas lenne, nem létezik, mert a legjobb is tele van hibákkal, és kezdőként esélyed sincs észrevenni, mikor ad ki jó megoldást, és mikor eszméletlen hülyeséget. Szóval a helyedben kifejezetten elkerülném ezeket.


Az angol–német meg "egész jó" arra, ha meg akarod érteni, miről szól egy szöveg, de ha te annak alapján akarsz tanulni, az kb. olyan lenne, mint egy fürdőkádba rakott vécédeszkán megpróbálni szörfözni megtanulni. Necces.


[link]


(Ez hét rohadt egyszerű mondat, egy kivételével mindegyikre nyelvtanilag hibás vagy értelmetlen megoldást ad.)

2015. jún. 17. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sajna a gyk levágja a linket, linkrövidítőt meg nem enged használni. Mindegy.
2015. jún. 17. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!