Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angol TELC középfokú szóbeli,...

Angol TELC középfokú szóbeli, tényleg 3 prezentáció téma közül kell választani?

Figyelt kérdés
Valaki szerint 3 közül, valaki szerint 2 közül, és megint valaki szerint húzni kell. Most mi az igazság?? Miket kaptatok? 22F
2015. jún. 19. 21:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát az én hozzászólásom ne vedd biztosra mivel én még nem tettem, de készülök rá.


Én úgy tudom, hogy húzni kell egy akármit... és gondolom abban a boritékban amit húzol két téma lesz és a két téma közül lehet választani..


Nemtudom én még ilyenről nem is hallottam, hogy 3 téma közül lehet választani, te ezt honnan szeded?

2015. jún. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell huzni, ugyanis 6 emberenkent (3par) valtozik a vizsgafeladat, ezert szerintem senki sem huz semmit. Es az elso feladatban 2 tema kozul kell valasztani
2015. aug. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!