Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mennyire nehéz az angol...

Mennyire nehéz az angol szóbeli érettségi középszinten?

Figyelt kérdés

Előre hozottat teszek. Sajnos ötösre nem tudom már felhúzni a jegyemet max ilyen 78%-ra, illetve nekem ez nem is kell ez az érettségi, viszont nagyon félek mert nagyon nehezen beszélek angolul...

Azt tudom, hogy milyen feladatokból állnak. Egy témára kb. hány perc jut a vizsgán?


2015. jún. 20. 17:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
3 perc. Nem nehéz.
2015. jún. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg 10 percig kell beszélgetni,de a mi tanárunk letudta 2 perc alatt,az elnök meg letojta az egészet,oda se figyelt nagyon.
2015. jún. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nálunk sem volt több négy percnél -
2015. jún. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Remélem nálam sem lesz vészesebb :)
2015. jún. 20. 20:53
 5/7 anonim ***** válasza:
Még mielőtt hiú reményekbe ringatod magad: ne az egész vizsga 3 perc, és ahol 4 meg 2, az nagyon gagyi hely, hanem egy feladat. A vizsga valamirevaló helyen minimum 10, igényes helyen 15 perc. A témákból kell felkészülni.
2015. jún. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Még mielőtt hiú reményekbe ringatod magad: ne az egész vizsga 3 perc, és ahol 4 meg 2, az nagyon gagyi hely, hanem egy feladat. A vizsga valamirevaló helyen minimum 10, igényes helyen 15 perc. A témákból kell felkészülni."


A beszélgetés gimnáziumban volt 2 perc a 10 helyett,az előtte való készülés meg volt 15 perc összesen,így értettem. ;)

2015. jún. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nyilván én sem így értettem, hogy bemegyek és 2 perc után kijövök :). Csak tényleg nagyon nehezen beszélek angolul (nagyon nem gyakoroljuk órákon..) és ettől félek nagyon, hogy beégek :D
2015. jún. 21. 15:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!