Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Origo nyelvvizsgán b2-n,...

Origo nyelvvizsgán b2-n, hogyan is van a hallgatás?

Figyelt kérdés
Egy osztálytársam mondta, hogy először a beszéd van, aztán annak megmondják az eredményét, és ha elég jó, nem kell írni semmit a hallgatásnál, hogy nehogy elrontsuk? Ilyen van? Mi ez? Lehet ilyen?

2015. jún. 22. 10:18
 1/4 Lipton18 ***** válasza:
Ez 100%, hogy nem igaz, ugyanis a magnós feladatnál meg kell lenni a minimum 8 pontnak, hogy sikeresen levizsgázz. (Én egyébként júliusban megyek, és előbb lesz a labor utána a beszélgetés.)
2015. jún. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

nekem már van Origós nyelvvizsgám, leírom, hogy volt :)

a szóbeli 9kor kezdődött, nagyon kedves, kötetlen beszélgetés volt, 3-4 vizsgázó után folyamatosan kiírják a terem előtti lapra az eredményeket. (tehát ha ott nem mentél át, felesleges menned magnóra is)

a laboros rész nekem 1kor kezdődött. ha nincs meg a minimum 8 pontod, bukod az egész szóbeli részt!!!

ennek az eredményéről majd később tájékoztatnak, hiszen a feladatlapot központilag javítják.

2015. jún. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Összesen, tehát magnóval és beszélgetéssel kell elérned 60%-ot. De ha nincs 40% (8 pont) a magnóhallgatós feladat akkor hiába lett jó a beszélgetés, megbuktál. De ha a beszélgetés kevesebb pont lett még akkor is javíthatsz a magnóval. Összesen 42 pont kell, ami 60%, vagyis beszélgetésbe mondjuk 34 pont és magnóba 8 pont.
2015. jún. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
A magnón milyen szöveg volt? Előre is köszönöm!
2015. júl. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!