Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » FINN vagy SVÉD nyelv?

FINN vagy SVÉD nyelv?

Figyelt kérdés

A finn nyelv jobban tetszik,mint a svéd.

De Svédország jobban tetszik,mint Finnország. :D


Lakhatást is figyelembe véve melyik nyelvre tennétek le a voksotokat ? meg vagyok lőve,nem tudok dönteni a fentiek miatt :D



2015. jún. 22. 21:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
mindkettő jó, dobj fel egy érmét! ;)
2015. jún. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Svéd.
2015. jún. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%
a finn nehezebb, de ha neked az jobban tetszik akkor tanuld azt! én mondjuk e kettő közül inkább a svédet választanám, már csak azért is, mert egy csomó kedvenc énekesem svéd. :D
2015. jún. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Nekem a svéd sokkal jobban tetszik :) a nyelv is és az ország is. Ezért arra voksolok.
2015. jún. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek,a FINN mellett döntöttem. :)

Ment mindenkinek a zöld kéz.

2015. jún. 23. 00:50
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A finnt szerintem könnyebb lesz megtanulni, meg szép az ország, aztán ott van a salmiakki meg a Nightwish, ... :)
2015. jún. 23. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én finnül és svédül is tanulok. A finn sokkal nehezebb, a svédből pedig nagyon hamar el lehet jutni elég magas szintekig. (Gondolom, angolul már tudsz.)
2015. jún. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!