Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mit lehet elérni a Duolingo...

Mit lehet elérni a Duolingo alkalmazással?

Figyelt kérdés

Tegnap kezdtem, 24-én, és mára eljutottam a Mellékn.1 és az igék:jelen 2-ig. És 7es szinten vagyok 825 pontal.


Arra lennék kiváncsi hogy alapszinten, pl ha kiköltöznékaz US-be, akkor ezzel a tudással egy mindennapos társalgós szinten tudnék társalogni? Vagy ez az alkalmazás mire jó akkor?


Őszintén azért mert csak kiváncsiságból felakartam venni az olaszt angolul, és kiírta hogy "Csak akkor vedd fel ha már tudsz angolul", és emiatt következtettem arra hogy megtanít folyékonyan angolul?

Jó, nem vagyok hülye, tudom hogy még középszinten sem tanít meg ez az alkalmazás, csak arra lennék kkiváncsi hogy ha kiköltöznék az Egyesült Államokba/Egyesült Királyságba, és vagy chat oldalakra járnok hogy angolokkal ismerkedjek, akkor ez a tudás elegendő lenne-e rá?



Kérlek, olvasd el, mielött válaszolsz!



#tanulás #ingliss lengvidzs pliz
2015. jún. 25. 18:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért kell angolul tudnod, mert a többi nyelvet angolul oktatja a program. Véleményem szerint a szókincset annyira nem bővíti a cucc, szóval azért a szótáras magolás is kéne mellé.
2015. jún. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azért ennyire sem vagyok hülye ;)
2015. jún. 25. 21:02
 3/6 anonim ***** válasza:
58%
Hat az alapokat megtanitja (bar en spanyolul tanulok rajta es nem angolul) de tarsalgashoz nem eleg max ha tomondatokban akarsz kommunikalni... Mellette olvashatnal konnyitett konyveket
2015. jún. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem a Duolingo a leginkább arra jó - arra viszont szuper - hogy ezrével gyakorolhatod az alapszavakat meg egyszerű mondatokat, ha mellette tanulsz valami rendes forrásból, mondjuk tankönyvből, vagy akár rendes netes oktatóanyagokból.


Kizártnak tartom, hogy valaki pusztán a Duolingo végigcsinálásával olyan szintre jusson, hogy USA-ba kiköltözve mindennapos szinten tudjon társalogni. Ami egyébként - ha folyamatosan akarsz beszélni meg érteni, amit mások mondanak - egyáltalán nem alacsony nyelvi szintet feltételez.

2015. jún. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
És ha mellette használom a "3000 leggyakoribb angol kifejezés és szó"-t akkor el lehet vele érni a " yesterday english" vagyis a társalgási szintü angol tudást?
2015. júl. 3. 17:56
 6/6 anonim ***** válasza:
Normálisan úgyis akkor fogsz megtanulni ha kimész és rá leszel kényszerítve, hogy angolul beszélj.
2015. júl. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!