Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angolból most tanultam a...

Angolból most tanultam a Melléknevek szórendjét hogy értelmezzem?

Figyelt kérdés

méret+életkor+szín+eredet,származás+anyag

Mi a kulombség az eredet és a zsármazás kozott?


2008. szept. 2. 18:02
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Ki nem sz*rja le? Gondolkodj 1 picit! Mondtál már életedben olyan mondatot, amiben ennyi féle melléknevet használtál magyarul? Hát még akkor angolul... A nyakam rá, hogy a büdös életben nem fogsz ilyen mondatot mondani! Ha nagyon muszáj (pffff XD) akkor meg 2mondatba mondod el mert senki sem szereti azon agyon csűrt csavart mondatokat.
2008. szept. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Te, én ezt nem értem, pedig nyáron érettségiztem angolból 90%-ra, de én ilyet sose tanultam.
2008. szept. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem tök mindegy, hogy eredet vagy származás, nagyjából ugyanaz, gondolom ezért is vannak vesszővel elválasztva(tehát egy kategóriát jelentenek. Mondjuk egy emberre inkább azt mondod, hogy valahonnan származik, de egy találmányra meg azt is szoktuk hogy ered valahonnan.
2008. szept. 3. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ez a kettő egy kategória!
2009. febr. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!