Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » SOS! Szükségem lenne, egy pár...

SOS! Szükségem lenne, egy pár soros német szakmai fordításra, nagyon fontos?

Figyelt kérdés
Ezt kéne lefordítani:Kezdetben hagyományos forgácsoló gépeken dolgoztam : eszterga, marógép, köszörű, fúrógép, mikor kellett a szerszám összerakásban is segítettem. Prés szerszámokat gyártunk több nagy autóipari cégnek. Rövid ideig dolgoztam egy 3tengelyes megmunkálóközponton MAS QUICK 1016 Heidenhain ITNC 530 vezérléssel sajnos a programozás nem megy, de alap dolgokat meg tudok csinálni rajta. (pl:mdb ráállás, szerszám korrekció, szerszám bemérése, rajz olvasás, mdb pontos mérése) Legtöbb esetben szerszámacélokkal dolgozunk.

2015. jún. 27. 21:22
 1/5 anonim ***** válasza:
2015. jún. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
És ha nem megy a német, hogy fogod megérteni, mit akarnak tőled az új munkahelyeden...?
2015. jún. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem kérik ,csak információ kell ,hogy mit tudok.
2015. jún. 27. 21:29
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha kérik, hogy mit tudsz, akkor nyilván a későbbiekben is használnod kell a nyelvet és akkor el fogsz bukni.
2015. jún. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Na, tökömöccse, jössz egy sörrel, vili?


Tessék, ezt így küldheted:


Am Anfang arbeitete ich mit traditionellen Spanmaschinen, und zwar mit Drehmaschinen, Fräsmaschinen, Schleifmaschinen, und Bohrmaschinen.

Bei Bedarf habe ich auch bei der Werkzeugmontage geholfen. Wir stellten Presswerkzeuge für mehrere große Automobilhersteller her.

Für kurze Zeit arbeitete ich mit einem 3-Achsen Vertikal-Bearbeitungszentrum MAS MCV 1016 Quick mit Heidenhain ITNC 530 Steuerung. Ich kann die Maschine leider nicht programmieren, ich kann aber einfache Aufgaben selbstständig erledigen: Werkzeugkorrektur, Werkzeugkalibration, Zeichenlesen, genaue Messung von MDB, usw.

In den meisten Fällen arbeiteten wir mit Werkzeugstählen.


Kérdés: mi a túró az az "mdb ráállás"? Nem ismerem ezt a gépet, mit értesz mdb ráálláson? Melyik munkafolyamat / művelet ez? Ezt kihagytam, csak a korrekciót, kalibrálást, mérést, meg a rajzolvasást írtam bele.

Az MDB az amúgy a Materialdatenblatt?

2015. jún. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!