Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Német! Sürgős! Kinek vannak...

Német! Sürgős! Kinek vannak meg ezek a hetedikes dogák? Hatodikig megvannak, megszereztem, de 7. nincs. Egy életre hálás lennék, ha megadná valaki!

Figyelt kérdés
Ki tanult németen pinpong-neu tankönyvekből??abból a hetedikes dolgozatok nincsenek meg??légyszii valaki!!
2010. márc. 3. 17:11
 1/3 anonim ***** válasza:
És mi lenne ha esetleg tanulnál a dogára? Ja bocs ez hülyeség, a végén még ragad valami rád németből, az tényleg nagyon szörnyű lenne...
2010. márc. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
huhh képzeld nem voltam 2 hétig a suliba,holnap megiratják velem,nemis tudom,és amit tudok nem értem mit vettek.ha nem lesz ötös,szüleim lefejeznek.ennyi
2010. márc. 3. 17:48
 3/3 anonim ***** válasza:
akkor szólni kellett volna a tanárnak, hogy nem voltál az órán, nem pótoltad be és nem világos a dolog.. Vagy venni a fáradtságot és egy osztálytárssal konzultálni, hogy mit csináltak, magyarázza el ha ő tudja. ha nem, akkor könyv kinyit, internet bekapcsol és mehet a keresés. lehet ám jó dolgokra is használni, és nem becstelenül jegyet szerezni. ha nem tudod megírni 5-re, nem is érdemled meg azt a jegyet és nem is baj, ha a szüleid rájönnek, nem is vagy tökéletes..
2010. márc. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!