Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hol tudnék horvátul tanulni?

Hol tudnék horvátul tanulni?

Figyelt kérdés
Valaki segítene? Elkezdet érdekelni a horvát nyelv, hol tudnék horvátul tanulni? Nyelvtanfolyamok merre vannak vagy hol tudok neten anyagot találni?

2015. júl. 10. 13:50
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja az kimaradt, hogy sajnos Békés megyében lakom, kerestem errefele tanfolyamot, de nem találtam! :/
2015. júl. 10. 13:56
 2/5 anonim ***** válasza:

rec po rec, vagy haladóbb szinten a vise od reci-t


ezek igaz, hogy szerbkönyvek, valószínűleg letölthető a netről, de ugyanaz a két nyelv 98%-ban. Pár sóz kivételével. pl krug az horvátul kenyér, de szerbül meg hleb. Kb. ilyenek a különbségek...

2015. júl. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 schocko ***** válasza:
Nem krug, hanem kruh, a krug kört jelent...egyébként nem tudom minek tanulna, amikor van a környéken több százezer ember, aki nagyon jól tudja mindkét nyelvet, ráadásul amikor egy magyarországi magyar akar horvátul beszélni, azon be lehet halni, olyan rossz a kiejtése...
2015. júl. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Indokot nem szeretnék mondani, de megtetszett a nyelv és azért gondoltam, hogy elkezdek, tanfolyamot nem tudtok?
2015. júl. 10. 14:19
 5/5 anonim válasza:

sziasztok!

én szívesen segítek ha valaki szeretne horvátul megtanulni a kezdő szinttől egészen felsőfokig

írjatok bátran emailt horvatul.tanulni@gmail.com címre

Budapesten vagyok elérhető, de emailben is szívesen válaszolok kérdésekre

addig is szerintem hasznos anyagok elérhetőek itt:

[link]

üdv mindenkinek,

Andi

2015. szept. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!